Targi FOOD-to-GO 5-6 luty

 

 

W dniach 5-6 lutego 2014 r. zapraszamy do udziału w IV Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali Amber Expo w Gdańsku. Jest to najważniejsza impreza gastronomiczna na Pomorzu w roku 2014. Organizatorem targów jest firma easyFairs® Poland – lider w organizacji targów branżowych.

Nowością targów FOOD-to-GO będzie strefa DESEROWE INSPIRACJE, dedykowana kawiarniom, lodziarniom i cukierniom. Tutaj poznacie Państwo najnowsze trendy smakowe oraz sposoby dekorowania ciast i ciasteczek. Gościem specjalnym strefy będzie Pani Małgorzata Weber – Mistrz Karmelarstwa Artystycznego, specjalista „stylu angielskiego”, autorka podręczników „Pomysły i sposoby na dekoracje tortów” i „Od pomysłu do realizacji”, która poprowadzi prezentację.

Z pewnością wiele osób zainteresuje strefa PRODUKTÓW BEZGLUTENOWYCH. To właśnie tutaj poruszony zostanie problem braku odpowiedniego menu w restauracjach dla osób na diecie bezglutenowej. Partnerem merytorycznym strefy jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Gośćmi specjalnymi będą Jola Słoma & Mirek Trymbulak autorzy książek kucharskich oraz 12 serii programu kulinarnego ATELIER SMAKU na antenie Kuchni +.

Nie zabraknie również strefy TRADYCYJNYCH SMAKÓW POMORZA, która każdego roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Ponownie swoje produkty zaprezentują regionalni producenci żywności oraz lokalne stowarzyszenia. W końcu polska kuchnia jest tym czym powinniśmy się chwalić na arenie międzynarodowej.

Jednak nie tylko produkty gastronomiczne będą gościć na stoiskach wystawców. Nie zabraknie również wyposażenia tak kluczowego w przypadku prowadzenia punktów gastronomicznych.

Zachęcamy również do udziału w seminariach learnShops™, które są nieodłącznym elementem targów FOOD-to-GO. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi specjaliści z branży gastronomicznej. W trakcie spotkań nie zabraknie degustacji.

Zachęcamy do rejestracji na targi, która umożliwia bezpłatny wstęp. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.easyfairs.com/pl/ftg2014

Organizator:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
Tel. 12 651 95 20
Fax 12 651 95 22
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

 

Godziny otwarcia targów:
Środa, 5 lutego 2014, 10.00 – 16:30
Czwartek, 6 lutego 2014, 10.00 – 15:30

Miejsce:
AMBER EXPO Exhibition Centre
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Kontakt:
Katarzyna Gościańska
Specjalista ds. Marketingu

Tel: +48 12 651 95 23
Kom: +48 510 134 219
Fax: +48 12 651 95 22
katarzyna.goscianska@easyfairs.com