Konkurs fotograficzny pn. „W Ryczącej Perspektywie”.

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pn. „W Ryczącej Perspektywie”.

Celem konkursu jest edukacja młodzieży skierowana na tradycję i dziedzictwo kulturowe oraz propagowanie wśród niej aspektu unikalności bogactwa kulturowego występującego na obszarach wiejskich Pomorza Zachodniego.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego, a każdy uczestnik do konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia wykonane cyfrowo. Tematyka nadsyłanych prac fotograficznych powinna przedstawiać bydło (ras mlecznych lub mięsnych), w niecodziennych ujęciach na tle przyrodniczym, takim jak łąki, pastwiska, lasy lub krajobraz polskiej wsi.

Prace należy dostarczyć w dniach od 24 maja do 26 lipca 2013 roku osobiście bądź przesłać pocztą na adres: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, 73-134 Barzkowice, z dopiskiem: Konkurs pn. „W Ryczącej Perspektywie”.

Więcej informacji pod adresem:

http://zachodniopomorskie.ksow.pl/news/entry/4271-konkurs-pn-w-ryczacej-perspektywie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *